اس ام سی

  • تاریخ : ۱۵ام آذر ۱۳۹۷

به گزارش اس ام سی، “خیال تان راحت هزینه کل باشگاه را از همین دو بازیکن در می آورم. آنها با ما قرارداد چهار ساله دارند و به این راحتی ها نمی توانند به کارشان ادامه دهند.” این جمله ای است که محمدرضا زنوزی اخیرا در مورد وضعیت دو بازیکن خارجی تیمش مطرح کرده است. پس از اینکه مشخص شد استوکس و اروین با بی انضباطی ها خود دست تراکتور را در این مقطع حساس از لیگ در گردو گذاشته اند، محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه تراکتورسازی با چند مصاحبه پی در پی نشان داد که اجازه سو استفاده به این بازیکنان نخواهد داد. جمله بالا نیز به خوبی نشان می دهد که زنوزی قصد باج داد به استوکس و اروین را ندارد و به نوعی قصد دارد از تهدید فعلی یک فرصت ساخته و هزینه رفتن دو بازیکن خارجی که در شرایط فعلی بی شک باید مورد جریمه قرار بگیرند را صرف خرید بازیکنان جایگزین کند. زنوزی اخیرا نیز اعلام کرده بود مشکلی برای جذب جایگزین ها بهتر نسبت به استوکس و اروین ندارد و تیم متکی به این دو بازیکن نیست. روز گذشته نیز خبری منتشر شد که باشگاه تراکتورسازی از دو بازیکن یاد شده شکایت کرده که امری کاملا طبیعی به نظر می رسد.

در همین راستا، محرم پور، مدیر رسانه ای باشگاه تراکتورسازی که از او به عنوان سخنگوی باشگاه نیز یاد می شود طی گفت و گویی با خبرگزاری باشگاه خبرنگاران، اظهارت ضد و نقیضی را مطرح کرد که کاملا با صحبت های مالک باشگاه تناقض داشت. او در این مورد اظهار داشت:

“ما شکایتی از استوکس و اروین به فیفا نکردیم. به هر حال  ارسال گزارشی از بی نظمی های این ۲ بازیکن به فیفا معنی اش شکایت نیست و باشگاه تا لحظه ای که این بازیکنان خارجی تغییر رفتار بدهند و بتوانند با اصول باشگاه خود را تطبیق دهند منتظر آنها می ماند در غیر این صورت کارهای قانونی را انجام می دهیم. رویکرد باشگاه این است که به این ۲ بازیکن مهلت بدهد تا مطابق اصول باشگاه تراکتورسازی رفتار کنند.”

اظهارات بالا از سوی محرم پور به خصوص جملات پایانی آن که در بخش دیگری از گفت و گو نیز در ادامه آن گفته که استوکس و اروین دو ماه فرصت برای باشگاه دارند به گونه ای است که هیچ تناسبی با اظهارات مالک باشگاه ندارد. در حالی که زنوزی با در نظر گرفتن جایگاه بالای تراکتورسازی سعی در مبارزه آشکار با بازیکن سالاری و سواستفاده بازیکنان خارجی داشته و به گونه ای نشان داد که در چنین شرایطی جایی برای استوکس و اروین وجود ندارد، صحبت های اخیر محرم پور تناقض بزرگی را با این سیاست نشان می دهد که نمی توان آن را چندان حرفه ای دانست.