اس ام سی

  • تاریخ : ۱۱ام مهر ۱۳۹۷

چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷ – ۱۲:۴۰

نگین آلتونی

تهران (اس ام سی) نماینده کاراته ایران در المپیک جوانان از شناخت کامل از ۵ حریفش در المپیک جوانان خبر داد.

به گزارش سایت فدراسیون کاراته، نگین آلتونی کاراته کای وزن ۵۹+کیلوگرم تیم ملی جوانان دختر اعزامی به المپیک۲۰۱۸ آرژانتین گفت: المپیک بزرگترین میدان مسابقات برای هر ورزشکاری است و هر کسی که در این میدان پا میگذارد سعی می کند بهترین عملکرد را داشته باشد و من هم امیدوارم بهترین عملکردم را در این مسابقات به نمایش بگذارم.

آلتونی ادامه داد: بعد از مسابقات قهرمانی آسیا که موفق شدم در فینال حریف ژاپنی ام را که عنوان قهرمانی جهان را در کارنامه داشت، شکست دهم و به مدال طلا برسم در رقابتهای کسب سهمیه المپیک کرواسی هم تا مرحله نیمه نهایی بدون از دست دادن یک امتیاز پیش رفتم، اما در این مرحله با رای داوران بازنده میدان شدم و نتوانستم سهمیه قطعی را کسب کنم.

وی افزود: با توجه به شرایطی که داشتم؛ عنوان قهرمانی قاره و نفر اول رنکینگ جهان، خداروشکر توانستم سهمیه المپیک را بدست آورم.

آلتونی در مورد حریفانش در المپیک آرژانتین گفت: از۵ نفر از حریفانم در المپیک شناخت کاملی دارم که یکی از آنها حریف ژاپنی من در فینال رقابتهای قهرمانی آسیاست. البته این توانایی را در خودم میبینم که بتوانم صاحب مدال طلا شوم.

وی در مورد میزان آمادگی اش گفت: تاکنون ۹ مرحله اردوی آماده سازی را پشت سر گذاشته ایم و میزان آمادگی مان بالاست و فکر میکنم در ۲ هفته اردویی هم که در آرژانتین برپا می شود شرایطی فراهم باشد که به آمادگی کامل تا روز مسابقات برسیم.

آلتونی در پایان از مسئولین فدراسیون، سمانه خوشقدم سرمربی تیم ملی و پدرو مادرش تشکر و قدردانی کرد.