اس ام سی

  • تاریخ : ۱۲ام مرداد ۱۳۹۷

اگرچه در نیمه اول سه الی چهار برخورد وجود داشت اما بیژن حیدری در تمام موقعیت ها نزدیک به صحنه بود و اخطارهایی که به بازیکنان داد کاملا درست بود.

سلیمانی ادامه داد: در نیمه دوم بازی از شکل عادی خودش خارج شد و بسیار پربرخورد شد و شاهد اخطارهای زیادی از سوی داور بودیم. یکی از نکات اصلی این مسابقه صحنه گل اول تیم ذوب آهن بود که در آن برخورد شدیدی بین وریا غفوری و مهاجم ذوب آهن شکل گرفت. در فضای مجازی این مساله بیان شد که باید وریا غفوری از بازی اخراج می شد اما غفوری در این صحنه هیچ حرکت عمدی انجام نداد و صرفا به دنبال زدن توپ بود. این بازیکن باید یک کارت زرد دریافت می کرد اما مستحق دریافت کارت قرمز نبود.

سلیمانی در مورد آفسایدهایی که کمک داور در جریان بازی گرفت، اظهار کرد: در این بازی کمک داور در دقایق ۵۶، ۵۹ و ۷۹ اعلام آفساید کرد که آفسایدهای دقیقه ۵۶ و ۷۹ به اشتباه اعلام شد و باعث شد که موقعیت های استقلال در این دقایق از این تیم سلب شود.

او در مورد اخراجی هایی که در این بازی صورت گرفت، گفت: کارت قرمزهایی که آقای حیدری در این بازی استفاده کرد کاملا درست بود و خطاهایی که دو بازیکن استقلال و ذوب آهن انجام دادند مستحق کارت زرد دوم بودند و باید از بازی اخراج می شدند چون هر دو بازیکن با خطاهایی که انجام دادند باعث سلب موقعیت از هر دو تیم شدند.

سلیمانی ادامه داد: اخطارهایی که بیژن حیدری داد اگرچه تعداد آنها بسیار زیاد بود اما درست بود. او در دادن بعضی کارت ها می توانست مدیریت زیادتری انجام دهد ولی بازی به اندازه کافی پربرخورد بود که آقای حیدری بتواند در این بازی دست به کارت شود. این داور سعی کرد با خونسردی بازی را مدیریت کند اما تکل ها و خطاهای بازی طوری بود که باید داور در این بازی اخطار می داد.