اس ام سی

  • تاریخ : ۲۲ام بهمن ۱۳۹۷

سومین نسل اوپل ویوارو به صورت رسمی معرفی شد. این خودرو از ماه فوریه وارد بازار اروپا می شود و سال آینده نیز نسخه ی الکتریکی آن تولید خواهد شد.

این خودرو که قرابت های زیادی با سیتروئن جامپی، پژو اکسپرت و تویوتا پروویس دارد با سه طول بدنه ی ۴.۶۰، ۴.۹۵ و ۵.۳۰ متری عرضه می شود.

با انتخاب طویل ترین نسخه مالکان می توانند وسایلی تا حداکثر طول ۴.۰۲ متری را در داخل خودرو قرار دهند. این نسخه گنجایش ۶.۶ مترمکعبی داشته که با استفاده از درب های عقب یا درب کناری کشویی به آن دسترسی داشت. این خودرو همچنین ظرفیت حمل بار ۱۴۰۰ کیلوگرمی دارد که ۲۰۰ کیلوگرم بیشتر از قبل می باشد. همچنین ظرفیت یدک کشی ویوارو جدید هم به ۲۵۰۰ کیلوگرم می رسد.

رونمایی از اوپل ویوارو ون جدید

درست همانند ون کومبی که ظرفیت حمل ۶ نفر را دارد، کابین ون ویوارو هم به ویژگی های متنوعی تجهیز شده است. سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش ۷ اینچی در مدل رده میانی اسپورتیو و الیت وجود داشته و البته با سیستم ناوبری، هماهنگی با گوشی هوشمند، اپل کارپلی و اندروید اتو همراه است.

رونمایی از اوپل ویوارو ون جدید

سیستم های ایمنی جدیدی به این ون کاری اضافه شده اند که از جمله ی آن ها می توان به دستیار حفظ خودرو بین خطوط، تشخیص علائم جاده، هشدار خواب آلودگی، هشدار برخورد از جلو، ترمز اضطراری خودکار و کروز کنترل تطبیقی اشاره کرد.

رونمایی از اوپل ویوارو ون جدید

قیمت اوپل ویوارو جدید در بریتانیا از ۲۱۲۴۰ پوند برای مدل پایه ی ادیشن آغاز شده و به ۲۵۵۴۰ پوند برای مدل فول الیت می رسد.

رونمایی از اوپل ویوارو ون جدید

رونمایی از اوپل ویوارو ون جدید