اس ام سی

  • تاریخ : ۲۰ام مرداد ۱۳۹۷

به گزارش اس ام سی، لوکا مودریچ  که گفته می شود باشگاه اینتر به شدت مترصد جذب اوست، تصمیم خود را برای آینده اش گرفته و می خواهد در رئال مادرید بماند.

این نشریه مدعی شده است که رئال مادرید قصد دارد قرارداد جدیدی با مودریچ منعقد کند و به موجب آن حقوق او همتراز حقوق گرث بیل خواهد شد و به ۱۱ میلیون یورو افزایش پیدا می کند.

گفته می شود اینتر به مودریچ پیشنهاد قراردادی شش ساله داده است که چهار سال آن را در این تیم و دو سال دیگر را در تیم جیانگسو سونینگ (دیگر باشگاه متعلق به مالکان چینی اینتر) سپری کند. این پیشنهاد کاپیتان تیم ملی کرواسی را برای رفتن به سری A وسوسه کرده است، اما اکنون طبق ادعای نشریه آس، پیشنهاد رئال مادرید توانسته این بازیکن ۳۲ ساله را از ترک اسپانیا منصرف کند، ضمن اینکه اعضای خانواده مودریچ هم به ماندن در مادرید راغب هستند.

یک نشانه که تصمیم مودریچ برای ماندن در رئال را ثابت می کند، توئیتی است که او صبح جمعه منتشر کرد و در آن با گذاشتن عکسی از خود در تمرینات کهکشانی ها نوشت: «بازگشت به کار».

یک فرضیه که در مورد تصمیم مودریچ برای ماندن مطرح شده است، استفاده او از اینتر به عنوان ابزاری برای رسیدن به خواسته اش در رئال مادرید یعنی افزایش حقوق بوده است، چرا که او خودش را سزاوار دریافت حقوقی معادل بیل و سرخیو راموس می دانست در حالی که او تا پیش از این هشت میلیون یورو حقوق می گرفت.