اس ام سی

  • تاریخ : ۲۲ام دی ۱۳۹۷

به گزارش اس ام سی، هری فوریستر، هافبک ۲۸ ساله اهل انگلستان در تابستان فصل جاری به تراکتورسازی پیوست. پس از چند هفته، توشاک، سرمربی وقت تراکتورسازی این بازیکن را نخواست. به این ترتیب فوریستر در آستانه جدایی زودهنگام قرار گرفت. مسئولان باشگاه تراکتورسازی وی را به باشگاه همشهری یعنی ماشین سازی منتقل کردند. فوریستر پس از امضای توافق نامه انتقال از تراکتور به ماشین غیب شد و غیبت او تا به همین امروز ادامه دارد! البته باید در مورد این بازیکن به مساله مهمی اشاره کنیم که تا کنون رسانه ای نشده است. باشگاه ماشین سازی طی یک اقدام بی سر و صدا، چندی پیش قرارداد فوریستر را فسخ کرد. این اتفاق در حالی رخ داد که باشگاه ماشین سازی اعلام کرده بود، قرار است از هافبک انگلیسی شکایت کند.

انتقال به ماشین سازی، کلید پایان حضور فوریستر در تبریز را زد. او که چندان از این انتقال راضی نبود، پس از متوجه شدن شرایط تیم ماشین سازی که در آن مقطع به شدت بحرانی بود، ترجیح داد که به کشورش بازگردد. حتی شایعاتی هم مبنی بر توافق او با یک تیم دیگر نیز چند ماه پیش مطرح شد تا کاملا مشخص شود این بازیکن قصد بازگشت به تبریز ندارد. البته اینک فوریستر دیگر بازیکن ماشین سازی نیست و می تواند با هر تیم دیگری قرارداد امضا کند. در چنین شرایطی اما موضوعی که کمی عجیب به نظر می رسد، رسانه ای نشدن اقدام یاد شده از سوی باشگاه ماشین سازی تبریز است.

لازم به ذکر است که هری فوریستر با قراردادی دو ساله به عضویت تیم تراکتورسازی در آمده بود. پس از انتقال به ماشین سازی نیز قرار بود، او به مدت دو سال در تیم دیگر شهر تبریز بازی کند. مبلغ قرارداد این بازیکن اهل انگلستان با تراکتورسازی تبریز نیز در سایت ترانسفر مارکت ۳۰۰ هزار یورو اعلام شده است.