اس ام سی

  • تاریخ : ۲۴ام اسفند ۱۳۹۷

به گزارش اس ام سی، علیرضا کبیری درباره حضور همزمان مربیان فعلی و پیشین تیم فوتبال سرخپوشان پاکدشت در تمرینات این تیم اظهار داشت: اعضای کادر فنی پیشین تیم آمده بودند تا نامه عدم نیازشان را بدهیم. ما این نامه را به سازمان لیگ و هیئت فوتبال استان تهران فرستاده بودیم. اعضای کادر فنی قبلی تیم هم تأکید داشتند این فرم را به خودمان بدهید.

وی درباره اینکه گفته می شود قاسم سامقانی، مالک باشگاه سرخپوشان به دلیل جرایم مالی در ترکیه به سر می برد و نمی تواند به کشور بازگردد، تصریح کرد: چنین چیزی نیست و سامقانی مشکلی برای بازگشت به کشور ندارد. او اقامت گرفته است و باید مدتی در ترکیه بماند. اگر مشکلی باشد، مراجع قضایی باید تا حالا نامه یا حکمی صادر می کردند. سامقانی پس از انجام کارهای اقامت خود به کشور بازمی گردد و بعد از تعطیلات نوروز در ایران خواهد بود.

مدیرعامل باشگاه سرخپوشان درباره شانس صعود شاگردان مهدی پاشازاده به لیگ برتر گفت: تمام تلاش خود را برای صعود به لیگ برتر به کار می گیریم. هنوز جزو مدعیان اصلی صعود به لیگ برتر به شمار می رویم و از صعود ناامید نیستیم. یکی دو بازی نسبت به سایر تیم های مدعی کمتر داریم و می توانیم با پیروزی در این دیدارها، به رتبه های بالاتر برسیم.