اس ام سی

  • تاریخ : ۲۸ام مهر ۱۳۹۷

به گزارش اس ام سی، حسین خبیری در خصوص بحث بلیط فروشی دیدار تیم های پرسپولیس و السد قطر گفت: پیگیری هایی از سوی مسئولان باشگاه انجام دادیم و با هماهنگی هایی که با پلیس فتا در این خصوص کردیم افراد سودجو و کسانی که با به راه انداختن بازار سیاه قصد فروش بلیط بازی روز سه شنبه با چند برابر قیمت دارند را شناسایی کرده و با آنها برخورد خواهد شد.

وی ادامه داد: از پلیس فتا خواهش کردیم که با مسببین این اتفاق برخورد کند و مطمئن باشید افرادی که با به راه انداختن بازار سیاه شرایط را برای اس ام سیان سخت می کنند شناسایی خواهند شد. مسئولان باشگاه در تلاش هستند تا اس ام سیان به بهترین شکل بتوانند بلیط تهیه کنند و این بلیط حق اس ام سیان ما است و امیدوارم که دیگر شاهد چنین مسائلی نباشیم.

مشاور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: با هماهنگی مسئولان باشگاه و آقایان گرشاسبی و عرب کمیته هایی برای برگزاری بازی روز سه شنبه و انشاءالله فینال لیگ قهرمانان آسیا تشکیل شده تا همه کارها به بهترین شکل انجام شود. از این جهت هیچ نگرانی وجود ندارد و امیدواریم که اس ام سیان روز سه شنبه حمایت گسترده ای از تیم پرسپولیس انجام دهند و با یک نتیجه خوب بتوانیم به فینال آسیا برسیم. خوشبختانه تیم هم در شرایط خوب قرار دارد و امیدواریم که بهترین اتفاق برای پرسپولیس و اس ام سیانش رقم بخورد.

خبیری خاطرنشان کرد: اتفاقاتی که برای بلیط فروشی رخ داد به دلیل محدودیت جا بود و این کمبود صندلی و محدودیت هایی که وجود داشت باعث شد تا در بحث بلیط فروشی مشکلاتی به وجود بیاید و ما امیدوار هستیم که با هماهنگی پلیس فتا و تلاش هایی که در این باره صورت می گیرد دیگر شاهد چنین مسائلی نباشیم.