اس ام سی

  • تاریخ : ۱۸ام آذر ۱۳۹۷

به منظور گسترش تعداد اعضای خانواده ی شورولت سیلورادو HD جدید، این خودروساز از مدل پرچم دار های کانتری رونمایی کرده است. این خودرو در جایگاهی بالاتر از مدل های ورک تراک، کاستوم، LT و LTZ قرار می گیرد.

درست همانند سیلورادو ۱۵۰۰ مدل ۲۰۱۹ که از ۸ تریم متمایز برخوردار است، سیلورادو HD ۲۰۲۰ نیز دارای طراحی و تجهیزات متمایز به منظور پاسخ مناسب به نیازهای خریداران پیکاپ های هوی دیوتی می باشد.

معاون بخش طراحی جنرال موتورز می گوید:

معرفی مدل پرچم دار شورولت سیلورادو HD های کانتری 2020

مشتریان پیکاپ ها خواسته های کاملاً واضحی دارند. آن ها یک پیکاپ عالی برای استفاده ی روزمره می خواهند و البته یک پیکاپ با ابعاد مشخص پاسخگوی همه ی نیازهای آن ها نخواهد بود.

او ادامه می دهد:

ما در تولید نسل جدید سیلورادو این استراتژی را مدنظر داشتیم و تفاوت بهتری بین سیلورادو ۱۵۰۰ و سیلورادو HD ایجاد کرده و همچنین شخصی سازی بیشتری را بین تریم ها در نظر گرفتیم.

همه ی مدل های سیلورادو HD دارای طراحی ظاهری متمایز همچون جلوپنجره ای هستند که از نوار و لوگوی مشهور شورولت برخوردار می باشد. همچنین ترکیبی از رنگ مشکی، کروم و البته طرح دو رنگ برای نسخه ی های کانتری وجود دارد.

مدیر جنرال موتورز اضافه می کند:

معرفی مدل پرچم دار شورولت سیلورادو HD های کانتری 2020

ما همه ی جزئیات مورد انتظار و چگونگی استفاده ی مشتریان از خودرو را در نظر گرفته ایم. نتیجه ی نهایی خودرویی است که هم می تواند در تأسیسات گوناگون مورد استفاده قرار گیرد و هم یک تریلر لوکس را حمل کند.

نسل جدید شورولت سیلورادو HD ۲۰۲۰ از اواسط سال ۲۰۱۹ وارد بازار خواهد شد و نیروبخش آن نیز پیشرانه های بنزینی با تزریق مستقیم یا نسخه ی ۸ سیلندر دورامکس توربودیزل خواهند بود. این پیشرانه ی دیزلی گشتاور قابل توجه ۱۲۳۳ نیوتون متری دارد.