اس ام سی

  • تاریخ : ۱۰ام آذر ۱۳۹۷

به گزارش اس ام سی، نبود آنتونی استوکس، بزرگترین دغدغه تراکتورسازی در بازی های گذشته اش بوده است. این موضوع را نمی توان به هیچ عنوان انکار کرد. استوکس به عنوان یک مهاجم ششدانگ و گلزن، در بسیاری از بازی های حساس گره کور خط دفاعی حریفان را از هم تنیده و گل های حساسی را برای تراکتور به ثمر رسانده بود. اینک در نبود او و البته اروین، تراکتورسازی به شدت با کمبود مهاجم مواجه است. در چنین شرایطی اما یک نفر در تراکتورسازی خوشحال است. او کسی نیست جز محمدرضا آزادی، مهاجم جوان سرخ پوشان که بعد از مدت ها موفق شد در بازی مقابل پارس جنوبی در ترکیب اصلی تیمش حضور یابد.

محمدرضا آزادی، مهاجم ۱۹ ساله تراکتورسازی فصل گذشته در روزهایی تراکتورسازی از حضور در نقل و انتقالات محروم بود، توسط یحیی گل محمدی به فوتبال ایران معرفی شد. او در اکثر بازی ها فیکس بود و توانست به خوبی خود را به اهالی فوتبال ایران بشناساند. بعد از پایان لیگ هفدهم و خرید دو مهاجم خارجی با کیفیت، آزادی نیمکت نشین شد و فرصت بازی کمی برای او وجود داشت تا اینکه بازهم شانس در خانه او را زد. آزادی در بازی مقابل پارس جنوبی یکی از ۱۱ نفر اصلی تیمش در زمین بازی بود و در دقیقه ۵۰ جای خود را به احساس پهلوان داد. آزادی فصل گذشته آن گونه که باید از فرصت های به دست آمده استفاده نکرد. او باید بداند که چنین فرصت هایی برای یک بازیکن ۱۹ ساله کم پیش می آید و باید به خوبی قدر آنها را دانست.

بی شک در بازی هفته آینده مقابل فولاد در تبریز هم اگر اتفاق خاصی رخ ندهد شاهد حضور آزادی در ترکیب تراکتور خواهیم بود. مهاجم جوان تراکتوری ها باید تلاش کند تا در همین فرصت های مقطعی که برای حضور در میدان به دست می آورد نمایش هایی را به جای بگذارد که متضمن حضورش در بازی های آینده باشد.