اس ام سی

  • تاریخ : ۱۹ام مرداد ۱۳۹۷

هدفمان قهرمانی تکواندو ایران در بازی های آسیایی جاکارتا است تا باز هم در اوج بمانیم و امیدورام در این دوره از بازی های آسیایی بهترین نتیجه را کسب کنیم.

ملی پوش تکواندو کشورمان از تغییر وزن حریفان اصلی اش در این بازی ها گفت و تصریح کرد: یکی از حریف های اصلی من نماینده کشور چین بود که در رقابت های قهرمانی آسیا در فینال با او مبارزه کردم و اکنون این بازیکن تغییر وزن داده و در وزن قبلی خود مبارزه نمی کند.

حسینی ادامه داد: نصف زیادتر حریفان من تغییر وزن دادند و این باعث شده در بازی های آسیایی حریفان جدید تری داشته باشم، اما من تمام تلاشم را می کنم در روز مسابقه بهترین عملکرد را داشته باشم و نتیجه خوبی را کسب کنم.

او درباره حضورش در مسابقات بعدی گرندپری عنوان کرد: اگر نظر کادرفنی بر این باشد که در مراحل بعدی رقابت های گرندپری حاضر شوم به طور حتم شرکت می کنم و تمام تلاشم را برای کسب بهترین نتیجه در این رقابت ها هم به کار می گیرم.

ملی پوش تکواندو کشورمان گفت: تکواندو همیشه در بهترین شرایط قرار داشته و در تمام رقابت هایی که حضور دارد به عنوان یک حریف جدی برای تمام کشور ها است و یکی از مدعیان اصلی کسب سکو های قهرمانی است و امیدوارم در این دوره بازی های آسیایی هم با دست پر به کشور برگردیم و برای کاروان ایران افتخار آفرینی کنیم.


خدابخشی: تلاش می کنیم تکواندو ایران در بازی های آسیایی جاکارتا در جایگاه اصلی اش قرار گیرد

برنامه تکواندو در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا تغییر کرد

عسگری: هیچ تیمی را در بازی های آسیایی دست کم نمی گیریم