اس ام سی

  • تاریخ : ۲۱ام تیر ۱۳۹۷

اگرچه این کمپانی ژاپنی در ماه آوریل، جدیدترین پرچمدار خود را معرفی کرد، ولی احتمالاً باید زمان رونمایی از پرچمدار آینده سونی را حدود دو ماه دیگر بدانیم.

این گوشی که اکسپریا ایکس زد ۳ نام خواهد داشت، هم اکنون در مرحله تولید است و گفته می شود در مراسم IFA ۲۰۱۸ که در ماه آگوست برگزار خواهد شد، از آن رونمایی می گردد.

در مورد مشخصات فنی این گوشی، تنها اطلاعات جزئی در دسترس است و گفته می شود که شرکت ژاپنی قصد دارد ترندهای پرطرفدار بازار گوشی را در اکسپریا ایکس زد ۳ قرار دهد.

اول از همه، احتمال دارد که ماژول دوربین پرچمدار بعدی سونی، چهار دوربین داشته باشد؛ دو دوربین در جلو و دو دوربین در عقب. سونی که به تازگی ماژول دوربین دوگانه را در محصولاتش قرار داده، گفته می شود این رویه را به عنوان یک ویژگی مخصوص در محصولات آتی خود نیز قرار دهد.

عکس هایی از ماژول های دوربین دوگانه سونی اکسپریا ایکس زد ۳ به تازگی به صورت آنلاین منتشر شده اند ولی نمی توان به صورت قطعی گفت که آیا در نسخه رسمی گوشی نیز وجود خواهند داشت یا خیر.

متأسفانه، اکثر مشخصات فنی پرچمدار سونی ناشناخته هستند ولی می توان حدس زد که احتمالاً پردازنده اسنپدراگون ۸۴۵، رم ۶ گیگی و حافظه داخلی ۶۴ گیگابایتی در این گوشی وجود خواهند داشت.